| CristianMD a întrebat:

Buna la toti! ieri imi mergea totu ok mouse acum azi CAT A FACUT CURAT MAMA MEA eram la scoala, si cand vin acum, dau un singur click pe mouse si tin apasat as selectez ceva straight face na daca dau drumu la click dispare si in ganduurile mele *BAGAMIAS P*A IAR...* nu e prima oara, dar cand face curat mereu face agresiv si apasa si apasa si trage mai zici ca rupe totu din jur straight face si na, dupa cum spuneam daca stau se selectez un text de pe youtube de exemplu la search, trag si tin apasat click 1 si daca il las langa logo-ul lor "youtube" si las clicku... imi "apasa" pe logo si ma intra iar pe youtube, deci nu mai suport, nu e prima oara, e a 4-lea mouse deja;\, sa nu mai zicem de tastatura am vrut sa pun straight face mai sus dar s-a pus ";\" shift'ul nu merge, spacebar si tot asa deci serios cand imi face curat ma mir ca nu raman fara calculator straight face astept un raspuns. poate a apasat tastele prea tare si a intrat "cumva" in control panel la mouse si a facut cv deci, help, dau funda!

1 răspuns:
| Lollo29 a răspuns:

Pai cu ce ai vrea sa te ajutam ca nu ai pus nicio intrebare!