| BombonicaBia1988 a întrebat:

Hei! Am o problema. Dintr-o data, ecranul IPhonului meu 5 s-a facut negru. Inainte cu 5 min mergea, dar dupa cand am apasat pe butonul principal nu se deschidea. Cand il pun la incarcat, se aude sunetul acela cum se incarca. Stiti ce ar trebui sa fac? Fundaa

4 răspunsuri:
| AlexaMoltez a răspuns:

Hmmm nu stiu ce sa zic... du-l la service dar daca nu vrei eu zic sa ii scoti bateria si a o bagi la loc sau poate are ceva displayul dar cel mai bine il duci la service ca sa fi sigura ca va merge in continuare

| Miss25JK a răspuns (pentru AlexaMoltez):

Nu poti scoate bateria la un iphone, loool!

| Miss25JK a răspuns (pentru AlexaMoltez):

Sa il duci la Istyle, sau la garantie ( daca mai e in garantie ) sau la un service autorizat.

| AlexaMoltez a răspuns (pentru Miss25JK):

Lol nu am vazut ca e iphone xDD nu prea am citit doar am vazut ca are ecranu negru