| dinamovistul19 a întrebat:

am o problema de risc : Mediu spre Mare.
Mi-am descarcat Metin2 RO pe pc si l-am instalat intru in el se face ecranul negru. face beeeep (exact cum face in porneste XP) dar se aude mai lung!
Beeeeeeeeeeeeep si ramane ecranul negru, daca apas pe butonul Restart la PC nu se intampla nimic, nu se stinge beculetul.
Tin apasat pe butonul de pornire, apoi se stinge, cand il pornesc iarasi,
Se face ecranul negru, face Beeeeeeeeeeeeeeeeeeeep. si nu mai functioneaza, am gasit un remediu, il scot din priza stau 5 minute si porneste bine.
Am 2 prelungitoare cu 3 gauri si priza are 2 gauri, sunt ocupate toate. sa fie alimentarea? (nu am mai avut problema asta)
Am mai avut metin2 RO si mergea.
App si la Metn2 US face la fel.
La serverele private, care intra direct, NU!
Raspuns RAPID!
Mi-a mai facut asa cand eram in SaMp si mi-a dat Eroare. (o dadea de obicei sv si imi iesea din joc atat tot) dar face figura.
RASPUNDETII REPEDE VA ROG! MULT! FUNDA! VA MULTUMESC!

Răspuns Câştigător
| aNN0Nim a răspuns:

Este de la cular... Beeeepul ala e o advertizare.e grav. te sfatuiesc sa nu mai incerci sa intri. funda?

2 răspunsuri:
| dinamovistul19 explică:

Stiti cumva ce sa aiba? adica trebuie curatat ventilatorul? hulleru? sau are probleme in el! (e PC bun si scump si nu vreau sa il Ard)

| CreatzaDeEa a răspuns:

Sterge jocul si cheama un specialist
Ai putea ruga pe cineva mai apropiat care se pricepe la calulatoare ca sa nu te coste prea mult!