| Rose3 a întrebat:

Hei. Am o problema. Sunt blocata pe Facebook(30 zile) si nu mai pot trimite cereri... stie cineva cum fac sa ma deblochez? >Fundabig grin<
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| crisiss a răspuns:

Nu poti debloca ti-a fost restrictonat accesul pentru ca ai dat cereri de prietenie persoanelor care au pagina de facebook restrictonata deci treboie sa astepti pana trec cele 30 de zile

16 răspunsuri:
| alexpuya88 a răspuns:

Trebuie sa-ti faci un cont nou apoi ti se deblocheaza acesta. Si mie mi s-a intamplat. Succes. Funda?

| Takocska a răspuns:

NU poti deblocahappy numa cand se termina cele 30 de zilehappy

| Userrr a răspuns:

POti. Am patit si eu. Scoate cablul de la net si baga-l iar(trebuie sa ai PC cu Facebookul deschis). Funda?

| emilcosmin a răspuns:

Buna. Sunt si eu blocat 4 zile si simt ca mor, nici cereri de prietenie nu prea am dat multe maxim 10 si m-a blocat 4 zile, va rog ajutati-ma.

| emilcosmin a răspuns (pentru Userrr):

Mysy sunt si eu blocat pentru 4 zilesi am dat doar 10 cereri de prietenie si m-a blocat.

| Nico_Nic_1994 a răspuns:

Si eu am acceasi problema, de fapt la mine scrie 7 zile...dar au trecut de mult 7 zile... oare pana cand?

| Adina_Mocanu_1990 a răspuns:

Eu sunt blocata pentru 60 de zile si nu mai pot posta pe perete la nici o pagina. M-a pus sa fac un test cu pozele prietenilor.

| Horonceanu_Miluta_1963 a răspuns:

Sunt blocat pe Facebook, as dori deblocare automata.

| Mihaela_Florina_1987 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema,, dar nu pot nici sa accept cerere

| lauralaurika2000 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat la fel, trebuie sa-ti faci alt cont ca poate ti l-a blocat un prieten sau ceva...

| Horonceanu_Miluta_1963 a răspuns:

As dori o deblocare Facebook automat daca se poate, nu stiu motivu blocarii.

| Dumitru_Silviu_1998 a răspuns:

Sincer sa fiu si eu o am blocata pentru 17 zile si ma enerveaza ca nu pot vb cu bunicii mei...

| Didita_Nycu_1963 a răspuns:

Cum imi deblochez paginile pe facebook?

| Viktor_Gheorghe_1986 a răspuns:

Hei. am o problema. sunt blocata pe facebook(30 zile) si nu mai pot trimite cereri... stie cineva cum fac sa ma deblochez?

Alte răspunsuri
| Sorin_Iancu_1970 a răspuns:

Sunt blocat pe 30 de zile va rog sa ma deblocati.Mersi mult