| vlad23boss a întrebat:

Hei. Am si eu o intrebarelaughing. Nu ma pot decide între husa tip carte, husa doar pe spate sau husa 360(pentru s6 edge). Husa tip carte are niște margini foarte mici in care stă prins telefonul (am scapat telefonul in timp ce il foloseam si a aterizat pe ecran pe parchet si acum am gaura in folie). Husa 360 este un chin sa o pun perfect, daca tin telefonul lejer in mana se "dezlipeste". Si cea doar pe spate trebuie tot timpul sa o sterg pentru ca raman urme foarte nașpa. Pls help

Răspuns Câştigător
| Lioana a răspuns:

Husa carte cu decupaje pe front care iti permit sa raspunzi la apeluri fara sa dechizi coperta.

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

E mult mai practica cea pe spate.

| IonutTheGamer a răspuns:

Eu zic sa iti iei una flip cu carcasa (husa care tine telefonul ) de silicon ca aia protejeaza loviturile pe colț si cele pe față pentru ca e puțin ridicată ( este strict alegerea ta)

| vlad23boss explică (pentru Lioana):

Mersi, o sa ma uit happy