| lovemyname a întrebat:

Mi-am cumparat vineri un LG Optimus L9 de la Orange,si i-am pus folie pe fata si husa pe spate,astazi l-am scapat pe jos de pe pat si l-am scapat pe parchet, mi sa zgariat folia, are zgarieturi fine mici si mari, oare mi sa zgariat si ecranul telefonului?

3 răspunsuri:
| iusy98 a răspuns:

Daca ai pus folie cum ***** crezi ca se poate zgaria ecranul loser

| TheKillerTK a răspuns:

Daca are zgarieturi fine nu are cum sa se fi zgariat si ecranul.
Cred ca tu ai vrut sa zici touch-ul big grin.Pentru ca ecranul e dupa touch si folia se pune pe touch....in fine. Daca sunt zgarieturi fine nu are cum sa fie zgariat si touchul(De asta e facuta folia)

| cellstore a răspuns:

Salutare in caz ca s-a zgariat folia sau vrei sa schimbi husa de protectie pentru LG l9 poti vizita magazinul online http://www.cellstore.ro gasesti aici accesorii pentru telefonul tau la preturi accesibile