| notyourbusiness23 a întrebat:

Hei.
Am un Samsung GALaxy sIII mini, si nu merge sa ii pun imagine de blocare? Aici ma refer la poze din galerie(descarcari, camera etc) De cand am telefonul, asta vreo 5 luni, am aceeasi imagine de blocare, adica păpădia aia, si m-am plictisit de ea, si nu stiu cum sa fac sa pun o poza de blocare..adica imi aparel aoptiuni"setati ca poza deblocare" dar dupa ce am decupato si s-a finalizat, e aceeasi poza. Help?

3 răspunsuri:
| Qweerrrtttyyy a răspuns:

Incearca cu alta poza, poate nu poti din cauza pozei

| notyourbusiness23 explică (pentru Qweerrrtttyyy):

Am incercat, si degeaba.

| Qweerrrtttyyy a răspuns (pentru notyourbusiness23):

Tine apasat pe o poza si apasa pe setare ca si dai imagine blocare ( sau ceva de genul) happy BAFTA! :*