| Crisan_Emanuela_D_1994 a întrebat:

Hei.
Am vazut in anumite poze ca sunt oarecum transformate, si sunt ceva gen in care poti sa pui fundal sau ceva gen. Spre exemplu faci o poză si in spate poti sa pui fundal. Exista ceva aplicatie?

Răspuns Câştigător
| Strugaru_Emanuel_1995 a răspuns:

Da... se numeste Photoshop. Si iti trebuie timp foarte mult si sa fii experimantat ca sa poti sa schimbi fundalul de la o fotografie normala(este foarte greu). De obicei, aceste fotografii sunt facute cu un green screen in spate (un panou verde fosforescent care se poate elimina usor la editat si poate fi inlocuit cu alt fundal)

2 răspunsuri:
| Staif a răspuns:

Nu stiu exact la ce te referi. Dar uita-te la "photofunia", poate asta e ceea ce cauti.

| Crisan_Emanuela_D_1994 explică (pentru Staif):

Mulțumesc!