| DeliaDelii a întrebat:

Stie cineva cum pot avea o aplicatie la fel ca si whatsapp-ul dar am vazut la cineva ca era albastra si mesajele erau transparente si se vedea in spate poza ce o avea pe fundal, stie cineva de unde sau cum a facut sa il aiba asa?

14 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Viber - iconiță mov; Skype - iconiță albastră.
Fundalul se poate modifica la toate (whatsapp / viber / skype); intri la setări și alegi cum să fie.

| DeliaDelii explică (pentru mihai69):

Nu mă interesează fundalul mă interesează aplicația.

| AgathaRo a răspuns:

Viber este o aplicatie asemanatoare.

| DeliaDelii explică (pentru AgathaRo):

Eu vreau whatsapp albastru nu viber sau alte aplicații.

Răspuns utilizator avertizat
| natalianaty00 a răspuns:

Incearca" Viber " poti sa suni si sa trimiti msj gratis daca si cealalta persoane are viber. Poti sa pui orice poza vrei p fundal. Trebuie sa fie activat wifi mereu ca sa il poti folosi si tu si cealalta persoana. Daca vrei sa suni, numarul de tell trebuie sa exista si in contactele tale. Wifi sa fie activat si la tine si la cealalta persoana ca sa il puteti folosi! Este culoarea mov, daca u ai vazut culoarea albastra inseamna ca este "messenger", si eu il am dar nu poti sa schimbi poza p fundal. Este mult mai folositor " Viber" poti sa il descarci si p pc! Sper ca te am ajutat! Pup

| DeliaDelii explică (pentru natalianaty00):

Am nevoie de whatsapp albastru nu de alte aplicații... am viber, am skype, am whatsapp normal.

| Imtheone a răspuns:

Telegram se numeste

| CrissuCriss11 a răspuns:

Sa știi ca e Skype!
Sper ca te am ajutat!

| MountainDew99 a răspuns:

Poate era Skype.

| blacky011 a răspuns:

Telegram