| AlexGeorgian1998 a întrebat:

Hei.De ceva timp am o problema cu ub laptop samsung...imi da eroarea"Your PC ran into a problem and needs to restart. We’re just collecting some error info, and then we’ll restart for you." si se restarteaza si toata ziua daca il las.ce sa fac? in bios nu pot intra pe niciun buton...are placa Intel(are abtipild Intel dar nu stiu ce e)? Cum bag windows iar? sau ce fac?

4 răspunsuri:
| Expressions a răspuns:

Da un system restore. Cauta la search (daca ai windows 7)

| gelu1970 a răspuns:

Laptopul tau a venit din fabrica cu licenta de windows sau acesta a fost instalat ulterior de catre un prieten?

| itsoft a răspuns:

Pai zi ce model este frate ce scrie pe spatele lui. in bios intri pe ESC ai dat

| florincreatoruldevideoclipuri a răspuns:

Sub "Your PC ran into a problem and needs to restart. We’re just collecting some error info, and then we’ll restart for you." scrie si o eroare. Poti sa ne-o spui, ca sa stim care-i problema?