| 123zdz123 a întrebat:

Am o problema: your pc ran into a problem and needs to restart. We're just collecting some error info, and then we'll restart for you
Stop code critical process died
Mulțumesc si scuze daca am greșit locul

Răspuns Câştigător
| ziftode a răspuns:

Uita-te in event viewer pentru mai multe informatii
asta e eroarea generala, poti sa ai probleme de:
incalzire, memorie, drivere, storage, cache, cabluri in calculator (da, mai ales tot spre storage), etc.

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Windows 10...

| 123zdz123 explică (pentru anonim_4396):

Da am

| anonim_4396 a răspuns (pentru 123zdz123):

Pai, aia-i problema...

| AlexSalling a răspuns:

E o eroare comuna. La multi l-i s-a intamplat. Ai grija cum folosesti calculatorul.

| 123zdz123 explică (pentru AlexSalling):

Da cum pot sa scap?

| AlexSalling a răspuns (pentru 123zdz123):

Na-i cum sa scapi de ea. Va persista, e ceva comun la orice calculator/laptop. Si mi-e mi se mai intampla odata, de doua ori pe luna. Se intampla in general de la supraincalzire sau folosirea multor aplicatii/procese in acelasi timp.

| IMihaitza a răspuns:

Incearca acest tutorial, poate iti ie de folos : https://www.google.ro/......https?/url

| 123zdz123 explică:

Dar nu o pot opri... il repornesc peste 10-15 min iar face la fel