| Destrox a întrebat:

Hei! Doresc sa achizitionez un pc vara asta, sa-l fac singur pe piese, as vrea sa stiu care sunt taxele de transport pana in Romania de pe amazon.com, si daca e mai ok decat sa fac comanda de pe pcgarage.ro,spre exemplu eu doresc sa cumpar placa video amd r9 390, pe amazon costa 1425 lei(330 dolari) si pe pcgarage costa 1654, deci o sa dau o comanda de 10 produse pentru tot pc-ul

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Nu merita sa te chinui cu amazon. Daca o sa ai probleme cu garantia ce te faci...
Nu platesti taxa vamala daca e amazon din europa. Daca e sua, platesti.

1 răspuns:
| Destrox explică (pentru sltlp):

Multumesc!