| laptelaperfuzii01 a întrebat:

As vrea sa fac o comanda de pe Amazon.com care costa 28 lire sterline.Ma poate lamuri si pe mine cam cat ar costa totalul cu transport cu tot pana in Constanta?

Răspuns Câştigător
| Reznov a răspuns:

Transportul depinde de:
1.marimea produsului si greutate
2.nr.de produse
3. tipul de transport pe apa sau cu avionul (este la alegere)
4.Lungimea drumului dintre tara X si Romania
Dupa ce alegi produsul si dai proceed to checkout inainte de a da pay o sa iti calculeze transportul. Sfat:mai bine comanzi de pe amzon.uk ca Marea Britanie este mai aproape de Romania decat America (Amazon.com).Platesti de vreo 2 ori mai mult daca comanzi din America, comanda din Marea Britanie(Amazon.uk)
Eu am comandat un joc video de pe Amazon.uk cu transport normal (cel cu avionul e dublu la pret) si mi-a venit intr-o saptamana la posta.Transportul m-a costat 50 de lei.
Sper ca te-am ajutat!

PS:Vine mai repede daca comanzi de pe Amazon.uk