| MnaMada a întrebat:

Hei! Ieri mi-am scapat pe jos telefonul. Dupa ce l-am scapat a mers bine-mersi, dar dupa vreo 2-3 ore, cand am incercat sa sun am observat ca touchscreen-ul nu mai mergea. Telefonul meu suna, insa nu puteam sa reaspund. Stie cineva care ar putea fi problema si cam cat ar costa sa il repar?
P.S : Am Nokia Lumia 520

4 răspunsuri:
| Narcys21 a răspuns:

Daca l-ai scapat pe jos, e posibil ca din cauza socului sa se fi stricat touch-ul! Sa fiu sincer, nu am idee cam cat ar costa sa repari aceasta marca de telefon, insa te-as sfatui sa mergi la un specialist! alta solutie nu ar fi!

| BitKode a răspuns:

Incearca sa il inchizi si lasa-l asa cateva orewinking daca nu merge dul la un specialist tongue

| MnaMada explică (pentru Narcys21):

Multumesc. O sa il duc la cineva.

| MnaMada explică (pentru BitKode):

Am incercat si varianta cu inchisul telefonului. Ramane doar sa il duc la cineva sa vada ce are.