| Andreea124443 a întrebat:

Aseara mi-am scapat telefonul de pe un dulapior mai inalt. A ccazut pe fata insa cand l-am ridicat nu am observat nici o zgarietura sau spartatura. Cand l-am deschis mergea touchul doar putin in partea de sus insa nu prea bine. I-am stins ecranul cu gandul ca isi revine dar apoi aparea doar negru(telefonul avea baterie, chiar se si deschidea cu amprenta dar nu puteam vedea nimic) am observat si niste pete colorate pe ecran. Daca imi poate spune cineva ce a patit si cat ma costa sa il repar? Telefon J5 2017

3 răspunsuri:
| ziftode a răspuns:

Sa fii atent cu ebay-ul, in general trebuie sa platesti inainte, cu, card, mai greu ramburs, iar dupa aia te mai costa si delivery, si s-ar putea sa ajunga la 100lei sau chiar sa depaseasca

| AndreSRT a răspuns:

Ți s-a bulit displayul. Eu as recomanda sa te duci la un service Samsung. Un display nou te ar costa in jur de 200 de lei și probabil că o să te mai coste și mana de lucru.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AndreSRT):

De fapt e 85 90 lei pe ebay, cu free delivery si kit de surubelnite si ventuza :)

https://www.ebay.co.uk/......3192682592