| Ada2005 a întrebat:

Hei! La laptopul meu s-au stricat niste taste.
(Tin sa mentionez ca am dat cu o solutie de curatare pe ele). Stiti, de unde pot cumpara taste?
P.Sbig grinau funda!^_^

2 răspunsuri:
| JackR a răspuns:

Taste separat, nu ai de unde cumpara, mai ales pentru laptop. Poti in schimb sa cumperi o alta tastatura pentru laptopul tau sau sa conectezi o tastatura pentru PC, pe portul USB.

Pentru tastaturi de laptop, poti incerca la un service pentru calculatoare sau pe site-urile de anunturi, gen OLX, poate gasesti un laptop identic cu al tau, cu un alt defect, si cel care il are sa vrea sa-ti vanda doar tastatura.

| gabicoo a răspuns:

Www.shopmania.ro sau www.laptop-direct.ro
Scrii modelul exact al laptop-ului si vezi ofertele.
Eu am luat un incarcator de la laptop-direct.ro sunt seriosi si rapizi. Daca faci comanda la ei nu uita sa specifici ca doresti sa deschizi pachetul inainte de a plati.
Succes la shopping.
:)