| TaNaNaNaNa a întrebat:

Stiti vreo combinatie de taste in caz ca s-a stricat tasta space?

5 răspunsuri:
| adelina2011 a răspuns:

Tine apasat tasta ALT si apasa : 2, 5, 5

| TaNaNaNaNa explică:

Multumesc tuturor

| MademoiselleV a răspuns:

Încearcă cu tastatura vizuală. Se poate activa în felul următor: Start- Toate programele- Accesorii- Accesibilitate-Tastatură vizuală. Există şi la Google un buton care o activează. Multă baftă!

| Anonymuss_1194 a răspuns:

Copiaza blanc-ul de undeva (spatiul) si apoi de cate ori vrei sa-l "scrii" apesi Ctrl+V.

| xBlueSkittles a răspuns:

Pai daca vrei. te-as putea ajuta sa faci o tastatura virtuala si poti scrie doar din mouse fara tastatura. daca vrei. imi dai mesaj privat.