| anonim_4396 a întrebat:

Hei!
Mă poate ajuta cineva să instalez un stick Digi Mobile, vă rog? Nu se deschide și nu-mi apare ceea ce ar trebui să-mi apară.

Răspuns Câştigător
| SasNetRomania a răspuns:

Singurii care te pot ajuta sunt cei de la digi, probabil acel stick nu mai are firmware instalat. Sorry.

3 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

Daca nu dai mai multe detalii nimeni din lume nu te va ajuta. Baga stickul in pc, mergi la my computer la stick, instalezi softul lor si ar trebui sa mearga.
Daca nu apare instalarea softului posibil sa ai probleme cu sistemul de operare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru SasNetRomania):

Nu apare instalarea softului. Dar soluția ar fi să descarc eu de undeva Join Air, dar nu găsesc pe nicăieri. Crezi că m-ai putea ajuta cu asta?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru SasNetRomania):

Thanks.