| Mario1999 a întrebat:

Am un stick de internet de la Digi. Aplicatia care se instaleaza cu acesta se numeste Mobile Partner. De fiecare data cand aprind laptopul imi apare fereastra Mobile Partner pentru a conecta internetul. Cum as putea face sa nu se mai inatmple acest lucru si fereastra de conectare sa nu mai apara la fiecare starting al PC-ului. Multumesc pentru ajutor!

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Start -> run : scrii msconfig -> apesi enter cauti Mobile Partner si il debifezi.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu poti. Si eu am si am incercat si nu se poate.

| perladunarii a răspuns:

La fel patesc si eu, nu am gasit o solutie alta decat sa dezinstalez aplicatia si de fiecare data cand il folosesc se instaleaza din nou! big grin