| ellalove a întrebat:

Hei.mi-a ramas obiectivul de la aparatul foto blocat in afara..incerc s-a deschis aparatu si nici numai merge.o fi si din cauza bateriilor ca sunt consumate.dar nu i-am facut nimic..am descarcat cu cablu de date si s`a deshis obiectivu si apoi s`a inchis aparatu si a ramas afara obiectivusad. Mentionez ca e FUJIFILM finepix c25.Ce sa-i facsad Helpsad

1 răspuns:
| r3ally a răspuns:

Posibil sa fie din cauza bateriilor. Acelasi lucru am patit si eu si dupa ce am schimbat bateriile s-a inchis si obiectivul