| MichelleC a întrebat:

Hei. Am o problema cu aparatul foto, mi. a cazut cu obiectivul in jos la un concert si acum a ramas blocat( ma refer la chestia aia care iese cand aprinzi aparatu) este blocata doar jumatate, iar acum nu mai merge sa fac poze. laughing daca incerc sa o bag de tot credeti ca o sa mearga? big grin

1 răspuns:
| adinaciosescu a răspuns:

Inchide-l si deschide-l si foarte usor il ajuti cu mana sa se inchida. Daca nu merge...ia-ti altul sau te duci cu el la o reprezentanta si intrebi de reparat.