| Plushul a întrebat:

Hei mi.am instalalt din nou Fb-ul pe telefon dar când am vrut sa ma loghez mi-a spus ca trebuie sa astept sa primesc un cod de confirmare iar codul nu mai vine cred ca am incercat de 5 ori sa ma loghez iar codul nu l-am mai primit.dar am vazut ca poate dura si 12 ore pana sa primesc codul, asa scria pe Fb la intrebari frecvente.Ati mai avut si voi parte de o asememnea situatie?

7 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Asteapta ca trebuie sa vina.

| Plushul explică (pentru DoarBogdan):

Cred ca a trecut deja jumatate de ora laughing mai ales ca am incercat de vreo 5 ori sa ma loghez sad

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru Plushul):

Pai ai notat numarul de telefon bine?

| Plushul explică (pentru DoarBogdan):

Da

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru Plushul):

Atunci nu stiu nici eu sad. Poate trebuie sa mai astepti. E seara, merge mai greu happy

| Plushul explică (pentru DoarBogdan):

Gata am rezolvat am incercat sa ma loghez din nou si am primit codul big grin

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru Plushul):

Elaughing totul era de asteptare.