| Winchester01234 a întrebat:

Hei salut,am si eu o intrebare cind vreau sa instalez driverul pentru Nvidia imi da o eroare ceva legat de GPU dar la mine sitemul de cerinte este mai mare decit cele cerute de Nvidia, ajutor va rog

4 răspunsuri:
| DrGeorge a răspuns:

Salut,

Foloseste autodectect-ul de la nVIDIA la instalarea driverului http://www.nvidia.com/Download/Scan.aspx?lang=en-us.

Este posibil ca sa nu fie driver-ul bun. In cazul in care nu merge lasa te rog un reply cu eroarea exacta si sistemul de operare pe care il folosesti + modelul placii video.

| Winchester01234 explică (pentru DrGeorge):

Intel inside Core i3
windows 7 64
2.4 Ghz
4 Gb ram
Intel (R) HD Graphics 4000

| Winchester01234 explică (pentru DrGeorge):

Problema imi apare in felul urmator
The Nvidia Setup program could not locate any drivers that are compatible with your current hardware.Setuup will now exit.

| DrGeorge a răspuns (pentru Winchester01234):

Ce placa video ai in el?
Este pc sau laptop? daca este laptop te rog lasa modelul.