| WithoutName123456789 a întrebat:

Vreau sa imi instalez driverul video.Pot sa instalez orice driver video nVIDIA sau trebuie un driver anume pentru laptopul meu?

4 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Nu, cauta dupa marca laptopului driverul video si pentru Windows-ul pe care il ai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarci slimdriver.Sacnezi cu el si iti va detecta orice driver lipsa din pc-ul tau. Apoi dai click dreapta pe driver si ti-l descarca direct, nu trebuie sa-l mai cauti pe google.

| Nero a răspuns:

Trebui iestalata cea care corespunde modelului tau de placa video.Descarca-ti everest sau cauta in bara de start (run daca ai xp) si scrie dxdiag dupa care dai la display. Daca scrie n/a trebuie sa cauti cu everestul sau chiar manial daca te pricepi,

| kovacskriszti a răspuns:

Descarca programul asa
http://devicedoctor.com/device-doctor-download.php

Instaleaza-l intra in el, selecteaza driverul de care ai nevoie descarca-l si instaleaza-l. El o sa-ti gaseasca cea mai noua versiune de driver pentru PC-ul tau.