| Ionela_Virginia_1998 a întrebat:

Hei! Stiti cumva de ce mi s-au sters toate pozele din iCloud dintr-o data fara sa apas sau sa sterg eu ceva? Si orice poza fac sau salvez acum se sterg singure automat dupa un timp

4 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

ICloud are 5 GB gratuiți. Tot ce trece peste asta nu este salvat.

| cfrtobias a răspuns (pentru doctorandus):

Pai nu avertizeaza ca o depasit?

| doctorandus a răspuns (pentru cfrtobias):

De avertizat: posibil, mai ales daca ai iCloud pentru PC, iti spune.

In orice caz, daca are multa muzica sau multe e-mailuri si astea sunt salvate prioritar, se gateaza cu pozele.

| Ionela_Virginia_1998 explică (pentru doctorandus):

Faza a fost ca nu mai aveam memorie si am cumparat de la ei si dupa un timp s-au sters pozele chiar si pozele pe care le fac acum se sterg.