| Allexxxxaaaaaa a întrebat:

Hei,tău!
Astăzi mi-am schimbat parola de la telefon.și am uitat-o.Ce pot face ca sa îmi deschid telefonul?
Sunt dacă e vorba de restartare,sa știți ca nu vreau sa-mi pierd totul din teleron. Ce pot face?
VA ROG! DAU FUNDA, AJUTOR!

2 răspunsuri:
| SomeBody12425356 a răspuns:

Il resetezi din soft, dar inainte il conectezi la PC printr-un cablu USB si copiezi ce te intereseaza, simplu (sa nu uiti sa scoti cartela inainte)

| serban57 a răspuns:

Nu ai de ales decât sa ii dai reset. Iar backup nu cred ca vei putea sa-i faci pe pc pentru ca trebuie ca telefonul sa fie deblocat pentru a confirma backup-ul.