| Iully99Puke a întrebat:

va solicit urgent ajutorul. Azi prietena mea a tot incercat sa-mi deblocheze telefonul incercand sa-mi descopere acel model de trasat prin acele puncte cand telefonul are parola la deschidere stiti voi, ca la Samsung-uri galaxy etc. Si nu a reusit si astfel telefonul meu s-a blocat si acum cand incerc sa-l deschid imi spune ca trebuie sa-mi bag..._...@gmail.com -ul si parola ca sa mi-l deblochez. Problema e ca nu-mi accepta nici o parola.ori mi-am uitat eu parola VA ROG DIN SUFLET cum pot sa-mi recuperez parola si numele de utilizator sau ce naiba i aia adresa ma rog sau ce sa fac CA NU VREAU SA IMI REFORMATEZ SOFTU si apoi sa pierd tot FUNDA FUNDA FUNDAAA!

1 răspuns:
| Zippo01 a răspuns:

Ai nevoie de conexiune la net, prima data, dupa iti faci cont google, scrie acolo intrare cont google pentru deblocare si gata. si iti bagi adresa ta de email. sper ca te-am ajutat