| madalinaDK a întrebat:

Ok,am nevoie de putin ajutor. Ok,putin mai mult,whatever.
Deci, mi-am schimbat parola de la facebook si am uitat-ostraight face si nu mai am acces nici la id-ul de mess cu care m-am logat, nici la numarul de telefon si am dat si deconecteaza-ma de pe alte dispozitive cand am schimbat parola.
Da,stiu ca asta e stupid,dar chiar am nevoie de ajutor, nu vreau sa imi pierd de tot contul de facebook, am multe chestii acolo.Deeci va roog sa ma ajutati in vreun fel,gen,daca stiti cum sa sparg contul sau ceva de genul,orice idee m-ar ajuta, plsss help!
Dau funda si vot!

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Nu treba.Regurge la procedura de recuperare cont.Confirmă acțiunea cu numărul de telefon al tău apiu introdu codul ce îl primeti prin SMS.Asta ar trebui să îți deblocheze contul.
Succez

| persseuss a răspuns:

Intra pe fb si am uitat parola.baga id de mess si o sa trebuie sa raspunzi la cele 2 int de siguranta.si ti trimit ei un link sa o resetezi

| viobot a răspuns:

Am gasit site-ul asta, poat ete ajuta. http://parolafb.blogspot.ro