| anonim_4396 a întrebat:

Hei tocmai mi-am instalat windows 7
si acum am vazut ca a aparut windows8 mai bun dec. windows7
se zice ca windows7 va fi dat trecutului si de xp istorie
este adevarat?sad
adica windows7 nu va mai fi un sistem indragit de majoritatea lumiicrying l-am instalat degeaba?crying
ce credeti?
ca windows7 va fi la fel de populat?
si o sa fie la fel de indragit
adica no sa fie dat trecutului?

Răspuns Câştigător
| hellchild a răspuns:

Frate alege ci-ti place nu ce-i place lumii.

3 răspunsuri:
| Hybrids a răspuns:

Nu sunt sigur daca a aparut windows 8 full.cred ca este doar o varianta demo.
Windows 7 nu va fi dat uitarii stai linistit ba chiar xp-ul nu va mai fi folosit. Windows 8 este de fapt windows 7 mai imbunatatit. funda?big grin

| Lucy22Alinusha22 a răspuns:

Windows 7 va fi indragit de oamneii! Fi linistit windows 7 va fi la fel de populat, si nu va fi dat trecutului!

| shfT a răspuns:

Windows 7 o sa ramana, si cei care instaleaza windows 8 majoritatea o fac din curiozitate sa vada ce este cu acest windows