| DumbWaysToSmile a întrebat:

Acum cateva saptamani mi-am cumparat o tableta, mai precis un Ipad Air. La inceput a mers bine, la fel si dupa prima descarcare. Insa de la a doua, in momentul in care l-am bagat in priza, nu s-a mai putut aprinde. Am incercat sa il las la incarcat peste noapte, crezand ca datorita insuficientei bateriei, acesta nu mai porneste. Insa de dimineata, cand am incercat sa-l pornesc iar, tot ce mi-a aparut pe ecran a fost acel logo Apple, iar dupa, tableta s-a oprit.
As dori o solutie rapida, care sa nu implice costuri foarte mari. Ce imi recomandati sa fac?

3 răspunsuri:
| Raul6132 a răspuns:

Ori s-a bulit bateria(cum am patit eu) ori nu e bun incarcatorul si nu face contact.

| LTAA a răspuns:

Auzi, tu ai aruncat garantia sau ce?

| Maria10ani a răspuns:

Poate nu ai memorie poat jocul are virusi. Daca teblata e noua reseteaz-o