| axxy69 a întrebat:

Am un Iphone 5S si in momentul in care il bag la incarcat, se aprinde si apare pe ecran logo-ul Apple, iar dupa 2-3 secunde se stinge. Care ar fi problema si cat ar costa o eventuala reparatie? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| sile44 a răspuns:

E bateria e sunplu clamela de incarcare s-a desprins din suportul bazic al placi unde e conectata bateria aici trebuie schimbata bateria, iar costul ar fi de 100 de lei cu manopera cu tot

2 răspunsuri:
| HappyMeg a răspuns:

Nu ti se deschide telefonul?

| axxy69 explică:

Nu, sta aprins doar cateva secunde cand il bag la incarcat, apare marul de la Apple. Si apoi se stinge.