| anonim_4396 a întrebat:

Hei, TPU! Am o problema cu router-ul wireless. E pornit, dar nu e aprins becul de la " Internet ". Cel de la " Power ", " WAN ", "WLAN ", sunt aprinse. Ce as putea sa fac?

6 răspunsuri:
| Alex99999999 a răspuns:

Scoate l din priza si baga l iar. Daca nu, cheaama pe cineva care se pricepe sa te ajute

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Odata ce wan e activ, practic functioneaza internetul. Sau, mai ai inca o iconita speciala pentru a vedea starea activ/dezactiv a internetului?

| Cat22101999 a răspuns (pentru DanutDs):

E platit.

| Cat22101999 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Cat22101999):

Daca este si platit, si tot nu merge, atunci apeleaza la firma/providerul de internet si ti-l faca, daca nu te pricepi sa faci setarile la wan pentru a te putea conecta.