| Celceintreaba35345 a întrebat:

Am un Samsung LE32D467C9H LCD si vreau sa ma uit la filme de pe laptop dar e cam vechi(de asta vreau sa vad pe lcd) si are Intel pentium dual core t4200? Se poate? Ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Se poate prin vga, dar prin hdmi se vede mai bine si auzi sunetul in tv

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Scrie inca o atent totul, deci ai un Samsung lcd si nu poti vedea pe el filme de pe laptop?

| RandomStudent a răspuns:

Daca ai intrare vga la laptop si cablu vga la monitor, poti

| Zaygon a răspuns:

Are televizorul si laptopul tau hdmi/vga?

| Celceintreaba35345 explică (pentru RAY):

Deci am lcd si vreau sa vad filme de pe laptop
ce trebuie sa fac? am inteles ca se poate cu hdmi dar cum sta cu calitatea?

| Celceintreaba35345 explică (pentru Zaygon):

Lcd-ul are
la laptop nu stiu, cum ar trebui sa arate?

| Celceintreaba35345 explică (pentru RandomStudent):

Dar cum sta cu calitatea imaginii si cu lag-ul?
sunt si alte variante pentru lcd?

| RAY a răspuns (pentru Celceintreaba35345):

E o mufa albastra trebuie sa aiba laptopul si tv sau hdmi e o mufa neagra langa unde bagi cablu de net, unitatea optice, unde se baga usb urii

| RandomStudent a răspuns (pentru Celceintreaba35345):

Sau hdmi daca are, dar nu o sa ai probleme o sa vada asa cum vezi si pe ecranul laptopului