| patrik986 a întrebat:

Ce jocuri ar merge pe un ASUS X540SA-XX004D? stiu ca nu este pentru jocuri, de exemplu minecraft ar merge?

Răspuns Câştigător
| V3lCr0 a răspuns:

Da jocuri micute de genul, nu te astepta la gta 4 sau mai stiu eu ce. eventual world of tanks cu setarii la minim.

4 răspunsuri:
| patrik986 explică (pentru V3lCr0):

Asa m-am gandit si eu, multumesc!

| patrik986 explică (pentru V3lCr0):

Imi mai dai cateva exemple de jocuri?

| patrik986 explică (pentru V3lCr0):

Euro truck simulator merge?

| V3lCr0 a răspuns:

Da ar merge tot asa pe setări mai micute, ar mai merge si cs go si team fortress sau ce-ti mai place tie sa joci nfs jocuri care nu au marime mare, assasin creed acolea versiuni mai vechi, doom 3 etc