| YroxyY a întrebat:

HEI TPU! DAU FUNDA! Am facut o prezentare powerpoint pentru ziua cuiva si vreau sa o pun pe facebook sub forma de video. Cum fac asta. Am nevoie de un raspuns rapid!

2 răspunsuri:
| Titica_Maxim_2001 a răspuns:

Foarte simplu cauti acolo sus linga edit si apoi alegi Online acolo sunt mai multe categorii Youtube, Yahoo,+Google, Facebook.
Pur si simplu dai la Facebook si te loghezi acolo cu datele tale de la Facebook.Si apoi astepti sa se incarce.
big grin Funda?

| YroxyY explică (pentru Titica_Maxim_2001):

Nu merge powerpoint