| pupika a întrebat:

Hei TPU mi-a imprumutat cineva o lanterna si era in functiune cand mi-a dat-o cand am intrat in casa am stins-o si am aprinso imediat si s-a aprins un pic si sa stans.si nu a mai mers banuiesc ca a facut condens am lasat-o asa si dupa 5 minute bateriile au inceput sa friga.le-am desfacut si am lasat-o asa pana a2a zi cand am incercat sa vad daca merge am pus bateriile si a dat sa se aprinda un pic fa scurt pe undeva cred si de atunci nu mai merge stie cineva ce sa ii fac ca na trebuie sa ii dau omului lanterna... funda

2 răspunsuri:
| Hristos_Iisus_2000 a răspuns:

Cred ca de la condens s-au scurt circuitat bateriile.....schimba-le

| RobertoTo a răspuns:

Doar cumpara niste baterii noi