| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara am si eu o intrebare poate o sa vi se pare ciudat probabil am gresit eu categoria dar am si eu o intrebare astazi s-a intamplat o chestie foarte stranie la o prietena care este plecata in strainatate si sta cu parintii ei si faza este ca ea sta la casa si imi spunea ca are ceva treaba intr-o camera si mi-a spus ca s-a stins becu de tot dintr-o data curentu nu avea cum sa se i-a ca a incercat sa-l aprinda iar si a mers si tot astazi jos ca are casa cu etaj mi-a mai spus ca a lasat becu aprins si s-a dus pana sus si cand a coborat inapoi a gasit lumina stinsa si ea are un caine si mi-a mai zis faza aceasta cu cainele ca a latrat spre scari si scotea niste sunete cainele ca si cum ar plange. Cam asta a fost toata chestia aceasta sper sa nu fie cu jigniri vreau doar un raspuns va multumesc frumos

5 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Poate are un scurt circuit la dulia de la bec. Nu are de ce sa își facă griji.

| AC4S4 a răspuns:

Precum in filmele de groaza, cainii pot observa fantomele? Poate prietena ta incearca sa te sperie.
Aici mi se pare ceva ciudat. Gandeste-te ca intra un strain in casa, cainele ce face? Sare la el. Daca cainele doar statea si scotea sunete la scari, inseamna ca e o poveste inventata. Daca cainele ar fi sarit si s-ar fi tot invartit pe-acolo era de discutat.

| HLucian a răspuns:

Salut. Nu prea stiu ce sa spun, e controversat si complex subiectul asta cu fenomenele paranormale. Mai asteptati si voi o perioada, vedeti daca mai apar schimbari laughing

| Sabou_Gabriel_1995 a răspuns:

Câinii au o,, putere" de a simți energiile negative (pe scurt şi în română, dracii), dar se poate să fie şi un şobolan, o pisică sau altă vietate mai care a stins becul sau a ros /deconectat un fir.

| Ghita_Stelistu_1993 a răspuns:

Tinere nu mi se pare deloc amuzant sincer