| Drxx_Alexandru_1999 a întrebat:

Hei TPU vreau sa fac o poza de profil dar când o fac de fiecare data îmi apare sa tai din ea, știți vreo aplicație cu care sa pot face poza exact cu mărimea pixelilor pozei de profil (ceva de genul ca retrica sau eu știu ) ! Spre exemplu poza de profil am facut-o cu camera și nu îmi apare sa tai dar când fac cun telefonul nu merge ( galaxy s5)

1 răspuns:
| milkie a răspuns:

Poti pur si simplu sa faci poza, dupa sa o tai pe PicMonkey sau Pixlr intr-un patrat la setarea "crop". Noroc ^^