| DanielaFD a întrebat:

Heii TPU. As vrea si eu sa folosesc Hublaa.me dar totusi nu sunt sigura si nu stiu cum se foloseste. chiar merge sa faci multe like-uri? Fiindca am auzit la mai multe persoane ca merge si vreau sa incerc. Intrebarea este : Chiar merge? Si daca da vreau si eu un tutorial sau sa imi explicati cum sa fac. Raspunsul bun primeste funda. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Deliiiia a răspuns:

Da, merge. poti incerca si Likeloo. Cu toate acestea, like-urile vor veni de la persoane straine cu nume ciudate, deci da de banuit.

1 răspuns:
| DanielaFD explică (pentru Deliiiia):

Multumesc.