| Aandr33a a întrebat:

Heiii ..am laptop Lenovo B50 si nu pot sa folosesc bluetooth-ul. Scaneaza dar nu gaseste nici un device, la fel patesc cu telefonul, activez bluetooth-ul la laptop dar nu il gasesc. Stiti de ce? Funda happy

Răspuns Câştigător
| SasNetRomania a răspuns:

Reinstalezi driverul corect pentru bluetooth si problema trebuie sa dispara

2 răspunsuri:
| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Incearca de mai multe, si eu patesc uneori cu bluethootul meu de la laptop (Lenovo G50)

| CinevaNou a răspuns:

Sigur ai setat sa fie vizibil unul din ele? in mod obisnuit, chiar daca il pornesti, nu e vizibil.