| PeaceLoveMusic a întrebat:

Unde imi activez/gasesc bluetooth-ul in laptop? am windows 8 laptop Acer FUNDAAAAAA

8 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Poti scrie modelul de Acer? ai driverele instalate in laptopul tau? poate din cauza aceasta nu gasesti bluetooth

| Cr1st1ii a răspuns:

Scrie bluethoot in casuta de cautare.

| ale28bz a răspuns:

Exista posibilitatea ca driver-ul bluethhoth sa nu fie instalat, (uta-te sa vezi daca il regasesti printre aplicatiile instalate ) daca nu il gasesti iti recomand in functie de modelul Laptop-ului sa instalezi driver-ul. O poto face de pe site Acer sau cu una din multele aplicatii care se ocupa cu instalarea automata a driverelor ( nu selectezi pentru instalare decat ceea ce ai nevoie).

| CristiChristian1999 a răspuns:

Apasă windows key + w apoi caută bluethhoth

| PeaceLoveMusic explică (pentru CristiChristian1999):

Cum adica windows key?

| CristiChristian1999 a răspuns (pentru PeaceLoveMusic):

Adică tasta cu sigla windows pe ea.

| PeaceLoveMusic explică (pentru CristiChristian1999):

Am incercat si nu gasesc :/

| Magddy221 a răspuns:

NU stiu