| Bogdanache a întrebat:

Hello, am un Intel core duo de 3ghz, 4gb de ram ai o placa video amd radeon de 1gb(nu stiu exact care-i treaba cu ea ca in pc zice ca are 2750mb)
Daca leg doua monitoare, imi consume multe resurse, voi vrea ca pe un monitor sa fie jocul iar pe celalalt Youtube, sau alte chestii
Imi puteti recomanda niste jocuri pentru acest pc?

3 răspunsuri:
| AlexandraSimion a răspuns:

Bună! Vezi dacă îți permite placa video conectarea la două monitoare, ai nevoie de doua cabluri dvi care le conectezi la placa video.

| Bogdanache explică (pentru AlexandraSimion):

Placa are un port dvi si unul HDMI

| Bogdanache explică (pentru Bogdanache):

Am uitat de sa zic Buna