| Benz a întrebat:

Am o placa video ATI Radeon x1550, si as avea 2 probleme una ar fi ca nu am driverele instalate deoarece nu sunt pentru windows 7 si la xp nu ma m-ai intorc si a doua problema este foarte slaba, as dori sa stiu ar fi ok daca as trece pe placa video integrata? Placa de baza Asrock H61M-GS 2 gb ram procesor Intel pentium dual core g860 3ghz. Va multumesc!

4 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Nu fi asa de ignorant. cum sa nu ai driver pentru windows 7?
http://support.amd.com/en-us/download

| pbsolver a răspuns:

Presupunand ca ai windows 7 pe 32 bit, uite aici driverul tau www2.ati.com/drivers/10-2_legacy_vista32-64_dd_ccc.exe

| Benz explică (pentru pbsolver):

Nu am nevoie de drivere voiam sa stiu daca este bine sa trec pe placa video integrata si app am win 7 pe 64 biti happy

| pbsolver a răspuns (pentru Benz):

N-ar strica sa faci un test... insa evita sa joci jocuri cu cerinte foarte mari, e totusi integrata, e facuta pentru office/multimedia, nu pentru gaming