| Gicutzu23 a întrebat:

Pc-u' meu este cel mai de jos am pus tot ce stiu despre el pentru ca nu stiu ce sa pun clar. Imi puteti recomanda jocuri bune pentru el?

- placa de baza cu chipset Intel x58

- procesor Intel Core i7-965 Extreme Edition la 3, 79 GHz (overclocked)

- memorie de 12GB (1, 066MHz DDR3 SDRAM)

- doua placi video ATI Radeon HD 4870 - 1GB fiecare

- HDD de 1TB de la Hitachi

- SSD de 80GB de la Intel (X-25M)

- unitate optica Blu-ray (4x dual layer) si DVD burner cu Lightscribe (20x dual) ..jocurii?

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Cam ce jocuri vrea muschiu' tau, cu unele exceptii.

2 răspunsuri:
| Gicutzu23 explică:

The best bravo :

| KodrutZ a răspuns (pentru Gicutzu23):

Placile alea video sug curent cit nu face, schimba-le cu una singura de generatie curenta si faci o treaba.