| Oanna96 a întrebat:

Hello TPU. Help please. Am probleme cu fb. Am schimbat parola de la fb si nu mai pot sa ma loghez. Nentionez ca in momentul in care am schimbat parola am dat delogare si de pe alte dispozitive, stiind ca am fost logata si pe alte dispozitive nefiind ale mele. M-am logat pe fb, am stat ceva timp si am iesit iar cand am vrut sa ma loghez din nou nu am mai putut. Am incercat tot ce se putea ca sa schimb parola.Mentionez ca emailul care e folosit pentru fb este unul vechi pe care nu il mai accesez. Am incercat sa schimb parola dar nu merge. Credeti ca putea persoana respectiva sa o schimbe? si de ce nu merge sa ma loghez? multumesc anticipat,

2 răspunsuri:
| Divy a răspuns:

Posibil sau virus cel mai bine e să dai report să-ți închidă contul și creezi altul pe o adresă de e-mail care o folosești și nu mai lăsa mailul sau alte modalități de recuperare în urmă.
Multă baftă!

| darrio2007 a răspuns:

Daca e-mailul de la Fb este cel pe care spui ca nu-l mai accesezi pe ala trebuie sa-l pui.