| Ash00 a întrebat:

Buna TPU! Am o intrebare legata de Epic Games. Daca imi schimb emailul cu unul nou (fara verificare), o sa apara pe celelalte dispozitive care detineau emailul vechi un mesaj cum ca mi-am schimbat emailul respectiv in unul nou? Daca apare doar mesaj ca mi-am schimbat in unul nou atunci e ok. Dar sper sa nu il si arate pe cel nou! Sunt logata cu emailul de la scoala si vreau sa mi-l schimb fara verificarea aia gen stiu ca poti trimite mesaj la aia de la epic sa te lese sa schimbi fara verificare.
Dau funda!

3 răspunsuri:
| IonutLOL a răspuns:

Da apare

| Ash00 explică (pentru IonutLOL):

In ce sens apare? Cu tot cu emailu si parola noua sau doar mesaj ca ai schimbat etc. Ma refer pe email la telefon

| IonutLOL a răspuns (pentru Ash00):

Doar ca ai schimbat cred