| UmbraRoz a întrebat:

Help! am un HTC 3d evo si nu stiu cum sa elimin aplicatiile de pe ecran si cum sa dezactivez ceasul acela URIAS.
FUNDA la cel mai bun raspuns big hug
ps: fara link'uri please!

2 răspunsuri:
| DarkTheory a răspuns:

Pai ca sa dezactivezi cum zici tu ceasul ala ar trebui sa iti descarci o tema pentru telefonul tau si o sa iti dispara ceasul si depinde de tema pe care tio alegi, o sa iti apara alt ceas mai mic sau poate acolo in colt scris doar ora...nu stiu...

| AliveOne a răspuns:

TU vrei de fapt sa-l stergi
Este foarte simplu ti pasat mai mult cu degetul pe el si il duci undeva in coltu ecranului daca nu ma insel jos dreapta unde scrie stergere/delete