| 12Afasa2 a întrebat:

Funda + votwinking

Eu am windows xp stie cineva daca se poate sa imi pun si eu ceasul acela in dreapta?
La unele windowsuri (nu mai stiu exact vista sau 7 me) merge.

Help please!; x

2 răspunsuri:
| alexcrazydog a răspuns:

Am vazut pe idownload.ro mai demult o aplicatie care iti punea ceasul si schimba interfata iconurilor si alte cele dar nu mai stiu cum se numea.

| AlYsPeCiAlGiRl a răspuns:

Buna...si eu am acelasi windows.si din pacate, am incercat si eu sa pun ceasul, dar na mers.merge dect daca il descarci, dar trebuie sa platesi.asa mi-a spus un var care il are. funda? vot?