| n1445 a întrebat:

Cum pot sa dezactivez SweetIM for Facebook. L-am dezinstalat si l-am sters din computer dar de pe facebook nu stiu cum sa-l dezactivez. Help please!

Răspuns Câştigător
| IndiferentXD a răspuns:

Intri in Browser'ul tau, ai o cheita sus in dreapta, click pe ea -> Instrumente ->Extensii -> la SweetIM ->debifeaza casuta si click pe ->Eliminati -> Dezinstalati, dupa apesii ctrl+shift+delete(toate odata) bifezi toate casutele si stergi datele de navigare!
Din pc l'ai dezinstalat? Start- control panel ->Programs->unnistal program, dai pe SweetIm si apoi Unnistal asta pe windows 7!

| n1445 explică (pentru IndiferentXD):

Multumesc... nu mi-am dat seama de asta inaintehee hee