| anonim_4396 a întrebat:

Hey, am deschis laptopul si scrie asa Configuring Windows updates 32%complet de ce a aparut asa? S-a mai intamplat de 3 ori si incep sa ma ingrijorez. Dupa asta mi se deschide normal

5 răspunsuri:
| MasterGamer1995 a răspuns:

Ai licenta la windows?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate i-ai dat niste update-uri sa-si descarce si e programat in mod automat.
Dar daca iti apare de mai multe ori ...cine stie?
Nu si le completeaza.
Oricum sunt update-uri...ele sunt necesare nu fac rau PC-ului.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e nici o problema laughing. isi mai face up-dateuri si trebuiesc instalate de aia iti arata 32% 98% si tot asa.

| Iwao a răspuns:

Ai windows update pe on.Control panel/windows update/change settings/debifeaza tot si selecteaza never check for updates/ok.

| K0sti a răspuns:

Configuring Windows updates... spune singur!